Hieronder de uitslagen van 2017. Klik bij de individuele lopers op de naam en de finishfoto wordt geopend op de website van Jahoma. Klik daarna op terug om weer naar de website www.marun.nl terug te keren.

Bedrijvenloop

Het team wat als eerste met 4 lopers over de finish gekomen is: Kompleet Fokkerijbegeleiding

Het team met de snelste gemiddelde tijd van de beste 4 lopers: BDO Accountants 1

Kompleet Fokkerijbegeleiding heeft de bokaal al mogen ontvangen. De bokaal voor BDO Accountants 1 wordt samen met een teamfoto overhandigd. Ook van de overige bedrijven zal er een teamfoto toegestuurd worden.

Team Totaal 1e 4 lopers
Team BDO 1 01:23:01,815
Fertillis 01:26:30,781
Team Kompleet 01:27:39,899
Rabobank 1 01:29:15,072
Team Bies 01:32:13,971
Westerkwartier 3 01:35:44,242
Team BDO 2 01:36:54,024
Reinette 01:41:41,390
Westerkwartier 1 01:42:22,162
Notebomer 01:48:00,923
Westerkwartier 5 01:49:35,609
Westerkwartier 4 01:49:38,748
Rabobank 2 01:50:49,165
Westerkwartier 2 02:12:49,287

 

10 km dames

# Nr Naam FinishTijd
1 288 Taetske 00:47:15
2 339 Mirjam Ernst 00:50:44
3 269 Viktoriia Starokozhko 00:50:53
4 327 Gea Tepper 00:50:54
5 252 Bojoura Gjaltema 00:52:08
6 261 Engrid Bron 00:52:29
7 291 Doetie Gorter 00:54:39
8 314 Jantine Meijer 00:55:45
9 280 Marleen Oosterhuis 00:55:51
10 264 Judith Buiter-Veldhuis 00:55:51
11 266 Annette Pijper 00:57:15
12 278 Elvira Van Houten 00:58:19
13 300 Julia Meijer 00:58:54
14 335 Evelien Bekkering-De Ruiter 00:58:55
15 284 Carien 00:59:48
16 322 Geraldien Leppers 00:59:49
17 304 Tanja Nijboer 01:00:03
18 303 Arianne nauta 01:00:42
19 338 Wilma Nabring 01:00:54
20 308 alice mijlhoff 01:02:45
21 262 Naraysca Cecilia 01:05:15

10 km heren

# Nr Naam FinishTijd
1 282 Marco Kingma 00:39:24
2 343 Andries van der Veen 00:41:16
3 329 Evert de Vries 00:41:27
4 325 Diemer Top 00:41:48
5 332 Marco Tekstra 00:42:54
6 315 Theo van der Horn 00:42:57
7 267 Klaas Pieter Dijksterhuis 00:43:57
8 301 Ilya Groot 00:44:34
9 333 Willem-Jan Wakelkamp 00:44:51
10 281 Rene Meijer 00:44:54
11 270 Bauke Schievink 00:44:58
12 321 Anne Nico van der Vaart 00:45:02
13 275 Aalt Brouwer 00:45:02
14 256 Timo Kuipers 00:45:09
15 286 Teun Top 00:45:15
16 292 Pieter Hijlkema 00:45:39
17 340 Peter Overwijk 00:46:04
18 274 Jacco Strik 00:46:07
19 310 Jan Albert Schonewille 00:46:34
20 287 Hedde Oord 00:46:41
21 311 Alle de Boer 00:47:03
22 341 Erik Deenen 00:47:07
23 285 Bauke Jansen 00:47:15
24 320 Eelco de Groot 00:47:19
25 319 Bert Bergsma 00:47:32
26 326 Jakob Hut 00:47:36
27 318 Arnold Bloem 00:47:37
28 257 Jelmer Wanders 00:48:05
29 342 Henk Heemskerk 00:47:08
30 296 Jelte de Wit 00:48:10
31 279 Bernard Wilkens 00:48:43
32 263 Haije de Vries 00:48:51
33 330 Vincent van der Veen 00:48:53
34 328 Herman Weening 00:48:53
35 265 Jan vd Vaart 00:49:04
36 272 Harry van der Lei 00:49:05
37 302 Karel Kort 00:49:38
38 273 Henk Schievink 00:49:41
39 295 Jarno Dijkstra 00:49:49
40 313 Alfons 00:49:52
41 297 Jan Jelle renkema 00:50:32
42 283 Leonardo 00:50:38
43 324 Taeke Boersma 00:50:54
44 268 Jaap van Dekken 00:51:41
45 299 Wim van Brummen 00:52:00
46 277 hans Jakobs 00:52:00
47 312 Rene 00:52:03
48 293 Reinder Tel 00:52:39
49 289 Jan Bron 00:52:45
50 323 Jeroen Moser 00:52:59
51 309 Niels Buiter 00:53:42
52 334 Arje Wobbes 00:53:43
53 294 Gesinus Boer 00:54:00
54 317 Sjouke Stoker 00:54:31
55 316 Roel Storteboom 00:55:13
56 276 Carel Vedder 00:56:51
57 258 Joop van Kammen 00:56:59
58 331 Daan Jongsma 00:57:16
59 307 Derk Sibon 00:57:56
60 305 Thierry Roossien 00:57:58
61 290 Erik Betten 00:58:21
62 337 Jorn Brouwer 00:59:05
63 306 jongsma 00:59:09
64 336 Klaas Michiel Elema 01:04:29
65 271 kor gorter 01:05:51

5km heren

# Nr Naam FinishTijd
1 136 Ronald vd Haak 00:18:27
2 148 Jamie Verhagen 00:18:38
3 100 Cor 00:18:43
4 139 Jappie Doller 00:19:06
5 31 Ewout Atsma 00:19:12
6 62 Sietze Huizenga 00:19:19
7 107 Bert Ausma 00:19:25
8 91 Rutger Wind 00:19:40
9 48 Alco Sybrandy 00:19:50
10 153 Harmen Faber 00:20:11
11 33 Lukas Braams 00:20:13
12 117 Fokke Kootstra 00:20:34
13 111 Stephan de Vries 00:20:57
14 97 Elko Knoop 00:21:16
15 37 Niek Drost 00:21:20
16 34 Niels Panman 00:21:23
17 47 Rob Bergsma 00:21:27
18 14 Ronald Hummel 00:21:30
19 42 Daniel Dongstra 00:21:52
20 41 Rinze Boonstra 00:21:52
21 69 Rens Mulder 00:21:54
22 70 Tycho Smit 00:21:55
23 66 Sem van der Veen 00:21:55
24 67 Jesper Van der Veen 00:21:57
25 68 Jesper Gjaltema 00:22:20
26 56 Willem Stienstra 00:22:36
27 59 Patrick Rubingh 00:22:40
28 61 Tjeerd Dirk Huizenga 00:22:46
29 95 Roelof Roffel 00:22:52
30 12 Rins Herder 00:22:54
31 63 Hans Arling 00:23:10
32 36 Rene Dijkstra 00:23:27
33 22 Bob Copper 00:23:37
34 19 Hielke Peursum 00:23:45
35 26 Chris Gjaltema 00:23:52
36 3 Kasper de Graf 00:24:03
37 140 Robert Keekstra 00:24:46
38 90 Erik Bekkema 00:24:46
39 131 Lammert Marinus 00:25:01
40 46 Sebastiaan Boerema 00:25:05
41 20 Dolf Tiggelaar 00:25:17
42 151 Wietze Westerhuis 00:25:19
43 38 Pim Analbers 00:25:24
44 98 Jort Appelo 00:25:37
45 84 Jan van der Molen 00:25:42
46 50 Carlo Ezinga 00:26:00
47 5 Albert Kuipers 00:26:06
48 116 Johan Span 00:26:07
49 71 Leco Smit 00:26:19
50 154 Joris Ezinga 00:26:32
51 122 Ties Sibma 00:26:38
52 40 Marthijn Leusink 00:26:45
53 64 Richard van Uem 00:27:01
54 109 Suardus Varwijk 00:27:13
55 16 Niels Scholtens 00:27:44
56 21 Leo van Herksen 00:27:48
57 157 KeesLouwman 00:28:09
58 88 Renny Dijkstra 00:28:11
59 1 Simeon Gemmink 00:28:41
60 9 Wim Wils 00:29:25
61 133 Henri Martini 00:29:28
62 123 Reint Perdok 00:29:34
63 10 Hans de Graaf 00:29:43
64 142 Klaas Galama 00:30:17
65 80 Marco Wilbers 00:30:19
66 83 Klaas Anne Middel 00:30:19
67 25 Westerkwartier 5 00:30:58
68 60 Wieger Douma 00:31:23
69 57 Sietse Vogelzang 00:31:24
70 135 Jordan Togtema 00:31:39
71 121 Jaap Sibma 00:32:08
72 120 Jan Sibma 00:32:09
73 130 Steven Boekema 00:32:41
74 138 Milan Strik 00:32:42
75 143 Hylke Galama 00:32:45
76 99 Floris Appelo 00:35:41
77 81 Teus Ruitenbeek 00:40:37
78 7 Burim Bajrami 00:45:33
79 155 Piet Kamp 00:51:09

5km dames

# Nr Naam FinishTijd
1 45 Anna ter Steege 00:19:56
2 108 Leonie Brummer 00:20:58
3 150 Tine Zweers 00:21:45
4 32 Karla Schipper 00:22:15
5 44 Riekje ter Steege 00:22:52
6 49 Janetta Wolthekker 00:22:55
7 156 Elin Hondebrink 00:23:11
8 110 Anna Gorter 00:23:27
9 4 Gonda van der Ploeg 00:23:34
10 128 Johanna de Boer 00:23:38
11 13 Tiny Wouda 00:23:41
12 87 Dolf van der Vaart 00:24:04
13 152 Tineke de Jong 00:24:38
14 54 Liza Wagenaar 00:25:05
15 30 Anneleen Pomper 00:25:28
16 35 Mariël Vermeulen 00:25:33
17 29 Kyra Gerritsjans 00:26:11
18 28 Reinette Gjaltema 00:26:13
19 43 José van Gijssel 00:26:35
20 27 Ruth Gjaltema 00:26:49
21 23 Heddy Boonstra 00:27:15
22 149 Sandra Veenstra 00:27:20
23 105 Sandra de Ruiter 00:27:24
24 53 Lisanne Elmers 00:27:25
25 11 Manon Pruim 00:27:41
26 119 Judith Tuinstra 00:28:16
27 145 Janny de Groot 00:28:22
28 137 Indra de Weert 00:28:23
29 73 Ariette Wassenaar 00:28:46
30 6 Monika de Vries 00:28:51
31 103 Josita Betten 00:28:52
32 158 Tonny Kodde 00:29:00
33 104 Claire de Bruin 00:29:00
34 132 Anita Mulder 00:29:03
35 51 Jeanette van der Horn 00:29:11
36 55 Hanneke Nijman 00:29:11
37 15 Sara Meijer 00:29:14
38 65 Doretha Tuinstra 00:29:17
39 79 Rebekka Neef 00:29:23
40 39 Tessa Hulshof 00:29:29
41 106 Gertrud Kwant 00:29:33
42 126 Liesbeth Veen 00:29:34
43 52 Anja Engel 00:29:52
44 85 Ellen Sneller 00:30:34
45 86 Petra Kuperus 00:30:35
46 115 C Sikkema 00:31:20
47 146 Larissa Wijninga 00:31:22
48 147 Melanie Oldert 00:31:22
49 24 Femke Hoefste 00:31:43
50 89 Marco van Andel 00:31:57
51 118 Lisa Boekema 00:32:04
52 129 Naomi Boekema 00:32:05
53 96 Nikolien 00:32:06
54 134 Greetje Feenstra 00:32:16
55 93 Marielle Appelo 00:32:17
56 17 Ina Visser 00:32:54
57 72 Daphne Pama 00:32:59
58 76 Dieneke van Kammen 00:33:04
59 18 Judith Bos 00:33:13
60 58 Godien Notebomer 00:33:28
61 78 Marianne vd Horn 00:33:51
62 2 Jetty Hoenkamp 00:34:49
63 144 Naomi Strik 00:35:41
64 92 Liset Appelo 00:35:41
65 141 Rixt Galama 00:36:58
66 114 hinke de haan 00:37:16
67 77 Liane Schut 00:39:01
68 101 Anne Maria van Nus 00:40:30
69 82 Riemmelth Ruitenbeek 00:40:32
70 8 Dieuwke Visser 00:44:52

groepen 1/2

# Nr Naam FinishTijd
1 439 wouter buiter 00:01:30
2 438 sytze bijzitter 00:01:31
3 425 Yfke Gerritsjan 00:01:38
4 423 Jasmijn Guitoneau 00:01:41
5 426 Mare Zandberg 00:01:43
6 431 Elisa Zandstra 00:01:45
7 421 Marjolein de vries 00:01:46
8 440 tygo kuipers 00:01:49
9 430 Sofie Poelman 00:01:49
10 433 Guus Postema 00:01:54
11 428 Roos Veen 00:01:55
12 437 edme kok 00:01:58
13 435 Alwin Jongsma 00:02:02
14 432 Milo Gjaltema 00:02:03
15 429 Nishan Elias 00:02:03
16 434 Silke Wind 00:02:05
17 436 leanne meijer 00:02:08
18 422 Dilana de Vries 00:02:17

groepen 3/4

# Nr Naam FinishTijd
1 459 daan middel 00:02:50
2 445 Emma Gjaltema 00:02:54
3 452 Rien Postema 00:02:58
4 446 Anne Bomert 00:02:58
5 447 Roan Strik 00:03:01
6 456 vince kulsdom 00:03:05
7 448 Madelief van der Velde 00:03:13
8 457 bregtje sibma 00:03:18
9 450 Siem van der Vlugt 00:03:24
10 441 Noah Wubs 00:03:25
11 458 wytske keekstra 00:03:29
12 449 Liam Gjaltema 00:03:42
13 442 Mads Hattu 00:04:11

groepen 5/6

# Nr Naam FinishTijd
1 467 Damiq v.d Veen 00:02:51
2 472 Frederik van der Velde 00:02:51
3 468 Ruben Bomert 00:03:04
4 477 rowan dekker 00:03:12
5 474 Emma van Zutphen 00:03:21
6 478 gerben bijzitter 00:03:23
7 466 Cassy hofstede 00:03:24
8 473 Kyra van dekken 00:03:27
9 475 Geanne jongsma 00:03:29
10 480 daniel stoker 00:03:35
11 461 Dorien van Kammen 00:03:38
12 469 Emma Teitsma 00:03:39
13 463 Mariette Pomper 00:03:40
14 464 Amber Zandberg 00:03:41
15 462 Thirza Hattu 00:03:50
16 470 Ella Mulder 00:03:54
17 465 Tjeerd veenstra 00:03:55
18 479 jeffrey van der ploeg 00:04:03
19 476 Jenthe Jongsma 00:04:43

groepen 7/8

# Nr Naam FinishTijd
1 488 David Stolk 00:07:06
2 489 Jelmer Bouma 00:07:45
3 485 Willemijn Pomper 00:07:50
4 483 Jurgen terveer 00:07:58
5 491 Thijmen van Mispelaar 00:08:15
6 484 Luc ten Have 00:08:21
7 490 Kai Willems 00:08:53
8 482 Alec van der Vlugt 00:09:02
9 492 niek brakels 00:09:53